.::. Firma Profili .::.

 

 

 

YARAR MAKİNA; 1968 yılından bu yana kazandığı imalat tecrübesiyle değişik sektörlerde çalışan firmalara, şahıslara, fabrikalara, kurum ve kuruluşlara başarıyla hizmet vermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar gelişen ve büyüyen makina parkımız, teknik imkanlarımız ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Ürün Halkamızın İçinde;

Çapa makinası ekipmanları (aynalı pulluklar, ark açmalar, çapa bıçakları, fide burguları, demir tekerler, depo kapakları, çeki demiri, patates sökme aparatı, çapa yığın yapma aparatı, kaz ayağı ile diğer ürünler çapa makinası yedek parçaları), perçin makinası, örs, mengene, kar küreme aleti ile diğer ürünler yer almaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak kalite politikamızdır.


ARA

WHATSAPP